E Kitap Yayınlamak Size Ne Kazandıracak?

E kitap yazmak, sizlere kişisel hayatınızda birtakım avantajları elde etmenizi sağlamakta. Peki, nedir bu avantajlar? E Kitap yazarak nelere sahip olacaksanız? Gelin yazımızda bir e kitaba sahip olduğunuzda, neleri elde edebileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyelim.

Popülerlik Kazanacaksınız

E kitap yazdığınızda, kitabınızı çeşitli ortamlardan okuyan kitle sizlerin birer fanı olabilir. Olabilir dedim çünkü bu yazdıklarınızla ve insanlara kattığınız değerle birebir orantılı şekilde gerçekleşecek bir durum. Ürettiğiniz içerikleri, okuyucularınız severse, aynı zamanda sizi de seveceklerdir demektir. bu fırsatı kaçırmadan, içerikleriniz aracılığı ile okuyucularınızla bir bağ kurmayı başarabilirseniz, sizi güzel günler bekliyor demektir. Bunun yaşanmış örnekleri de var, sadece bir e kitap yazarak başlayan, daha sonra basılı kitaplar da üreten ve en sonunda ürettiği içeriklerden bir dizi ve film serisi oluşturmayı başarmış e kitap yazarları mevcut. Bu şahısların sizlerden hiçbir farkı yok, tek yapmanız gereken yapmak…

Özgür Bir Yaşama Sahip Olacaksınız

Yazdığınız kitaplar, siz hiçbir şey yapmadan tüm dünyada satılıyor olacak. Bunun karşılığında ise o nefret ettiğiniz iş hayatına bir son vererek, kendi hayallerinizin peşinden koşmaya başlayacaksınız. Belki kazandığınız para ile daha büyük işlere girişmek için sermaye ihtiyacınızı karşılayacaksınız ya da dünyayı gezmek için bu paraya kullanacaksınız, belki de doğada ahşap bir ev alıp, huzurlu bir hayata geçiş yapacaksınız. Tercihiniz her ne olursa olsun, e kitaplar bunu yapabilmeniz için bir avantaj. Tabi, bu öyle bir iki günde olup bitecek bir şey değil, kafa yormanız kendinizi eğitmeniz ve en sonunda ise birer sonuç olarak bu hayatlardan biri için tercihinizi yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde, kimse sizin için bu hayatı yaşamanızı sağlayamaz, bunu sadece siz yapabilirsiniz.

E Kitap Sayesinde Farklı Fırsatları Göreceksiniz

İlk e kitabınızı yayınlayacaksınız, belki hiç satılmayacak, sonra bir daha yazacaksınız ve bir daha, bir daha ama en sonunda o yazdığınız kitaplardan birini okuyucularınız sevecek ve siz ne olduğunu bile anlayamadan çok satan bir kitaba sahip olacaksınız. İşte tam da orada, banka hesabınıza gelen o paralar sizi hayrete düşürecek, belki kazandığınız o parayı hak etmediğinizi bile düşünebilirsiniz ama bu yanlış, tamamen hak ediyorsunuz.

Daha sonrasında ise, internetten kazandığınız bu paralar, size farklı bir bakış açısı kazandıracak. Neden daha fazlası olmasın ki diyecek ve yeni yollara çıkacaksınız. Çıkmış olduğunuz bu yollar size bazen sadece tecrübe kazandıracak, bazen de çok daha büyük paralar, ama bunların her birinin gerçekleşebilmesi için, o çok zor ve imkansız görünen ilk adımı atmanız gerekiyor, emin olun sonrası daha kolay olacak. Tüm bunlar, birer sonuç olarak sizlerin olabilir, tabi olmayadabilir bu tamamen size bağlı bir durum, benim tek yaptığım, bu sonuçlara ulaşmak isteyen insanlara yeterli kaynağı ve bilgi birikimini vermek.

Eğer sizde, e kitap yazmanın size sağlayabileceği avantajlardan faydalanarak, bu sonuçlara ulaşmak isterseniz, E Kitap Ticareti eğitimimizi inceleyebilir ve Udemy üzerinden kayıt olarak ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca, e kitap yayınlamak istiyorum diyenlere dev rehber başlıklı yazımızı inceleyerek daha detaylı bir bilgi edinebilir ve atacağınız o ilk adımın zorluk derecesini düşürebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir